BİZ KİMİZ

1993 yılından günümüze kadar hizmet vermekte olan Refref Oto Paspasları bünyesinde, Kurucu’muz Ahmet Demir tarafından dijital pazarlama departmanı olarak kurulan şirketimiz, başta markamız Ferrous olmak üzere; Refref, Cappafe, Eurocap, Rich gibi kaliteli ve güvenilir markaların araç yedek parça ve aksesuarlarının pazarlamasında hizmet vermektedir.

Dijital mağazalarımızda ve fiziksel mağazamızda toptan ve perakende olarak satışlarımız mevcuttur. Ürettiğimiz Ferrous oto paspasları ile yurt içi ve yurt dışında satış faaliyetleri göstermekteyiz.

Dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda; bayi iş ortaklıklarımız ve bireysel satışlarımızın tamamında “%100 Müşteri Memnuniyeti” odaklı, siz müşterilerimize hızlı çözümler üretmek adına alınan aksiyonlar ile çalışmaktayız. 

Ürünlerimizin tamamı sıfır, ambalajlı, antialerjik olup; ürünlerimizin hiçbir üretim aşamasında geri dönüşüm, hurda malzeme, sağlığa zararlı madde kullanılmamakta ve ikinci el ürün satışı yapılmamaktadır.

 

Aracınıza en az sizler kadar değer veriyor ve daha fazlasını hak ettiğiniz için “Aracınıza Bizimle Değer Katın!” sloganımız ile sizlere hizmet sunuyoruz. 

 

Toptan satış fiyatları ve destek ihtiyaçları için Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

 

WHO ARE WE


Our company, which was established by our Founder Ahmet Demir as a digital marketing department within Refref Auto Mats, which has been serving since 1993, primarily our brand Ferrous; It provides services in the marketing of vehicle spare parts and accessories of quality and reliable brands such as Refref, Cappafe, Eurocap, Rich.

 

We have wholesale and retail sales in our digital stores and physical stores. We carry out sales activities at home and abroad with the Ferrous car mats we produce.


In line with our understanding of honest and quality service; We work with a focus on "100% Customer Satisfaction" in all of our dealer partnerships and individual sales, with actions taken to produce fast solutions for you, our customers.

 

All of our products are brand new, packaged, anti-allergic; No recycling, scrap materials, or substances harmful to health are used in any production phase of our products, and no second-hand products are sold.


We value your vehicle as much as you do and because you deserve more, "Add Value to Your Vehicle with Us!" We offer service to you with our slogan.

 

You can contact us via Whatsapp for wholesale prices and support needs. (Wholesale car mats, cargo liner, wind deflector etc.)

 

 

 

-> İLETİŞİM SAYFAMIZA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ / YOU CAN REACH OUR CONTACT PAGE HERE

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR